Головна » Архів матеріалів

»Екскурсія на Батьківщину М.В.Гоголя

   Учні Савинцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів разом із класними керівниками: Свірідовою Я.М., Постіл О.І., Зінченком П.С. та Зінченком С.А. відвідали Національний музей-заповідник М.В.Гоголя, що знаходиться в селі Гоголево. Діти були вражені білостінним батьківським будинком та флігелем письменника, де розміщена експозиція, яка дає уявлення про епоху життя родини Гоголів, розповідає про побут і творчість Миколи Васильовича.

   Юні туристи гуляли прекрасним парком, бачили альтанку "Мрія", фотографувалися біля мальовничого ставка, гроту, де знаходиться великий камінь, посидівши на якому відвідувачі за ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2018-06-06 в категории .
Просмотров: 290 | Комментарии (0)

»Маленькі серця - великі справи

   У чому сенс життя? Служити іншим і робити добро. Зовсім необов’язково робити великі речі. Можна робити і маленькі, але з великою любов’ю. П’ятикласники Дібрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які є членами гуртка «Юні туристи-краєзнавці» Миргородської районної станції юних туристів провели Тиждень корисних справ. Вони продавали повітряні кульки добра, а зароблені гроші передали на лікування Діани Ганцевої. А ще класом приготували сюрприз для неї: склали посилку для дівчинки та написали листа від п'ятикласників. Одужуй швиденько! Дякуємо всім, хто допомагав нам. До нашої акції долучилися учні та вчителі. Так хочеться, щоб вона одужала. А коли багато дітей мають одну мрію – вона неодмінно здійсниться. Творити добро - просто! Ми вчимося бути кращими, бути корисними. Світ стає толерантніш ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2018-06-05 в категории .
Просмотров: 261 | Комментарии (0)

»ХХІV районний туристський зліт школярів Миргородщини

   30-31 травня 2018 року в лісовому масиві мікрорайону "Почапці" відбувся ХХІV відкритий районний туристський зліт школярів Миргородщини. На нього прибуло 6 команд середньої вікової групи. Юні туристи долали такі технічні етапи: переправа по мотузці з перилами вгору, спуск по вертикальних перилах з наведенням перильної мотузки та організацією командної страховки, підйом по схилу, навісна переправа через яр з наведенням перильної мотузки, спуск по схилу з наведенням перильної мотузки, траверс схилу з наведенням перильної мотузки, переправа по мотузці з перилами вгору, крутопохила переправа, переправа по мотузці з перилами з організацією супроводження учасників. Крім цього діти показали вміння орієнтуватися на місцевості, долати перешкоди за допомогою маятника, транспортувати умовного потерпілого, в'язати туристські вуз ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2018-06-02 в категории .
Просмотров: 337 | Комментарии (0)

»Я люблю свій рідний край

   Миргородська районна станція юних туристів провела районний конкурс творчих робіт учнівської молоді « Я люблю свій рідний край». Загалом було представлено 46 робіт. Переможцями конкурсу стали:

В номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво»:

  • Топух Аліна, вихованка гуртка «Юні туристи-краєзнавці&raqu ... Читати далі »
Опубликовал raisytur 2018-05-29 в категории .
Просмотров: 243 | Комментарии (0)

»День туризму в Полив'янському НВК

   Під час проведення дня туризму учні Полив'янського НВК змагалися у вправності та швидкості подолання різноманітних перешкод. Вони проходили траверс схилу, переправлялися за допомогою горизонтального маятника, по навісній переправі та по мотузці з перилами. Крім цього, діти приймали участь в конкурсах: "Складання рюкзака", "Розведення багаття" та "Приготування обіду".

   

... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2018-05-25 в категории .
Просмотров: 276 | Комментарии (0)

»Підготовка до змагань

   Вихованці гуртка "Пішохідний туризм", що працює на базі Гаркушинської СШ І-ІІІ ступенів, перед змаганнями провели тренування. Вони долали такі етапи: переправа по мотузці з перилами, спуск по вертикальних перилах з наведенням перильної мотузки та організацією командної страховки, підйом по схилу, навісна переправа з наведенням перильної мотузки та організацією супроводження учасників, спуск по схилу з наведенням перильної мотузки, траверс схилу з наведенням перильної мотузки, переправа по мотузці з перилами, крутопохила переправа.

   ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2018-05-22 в категории .
Просмотров: 239 | Комментарии (0)

»Тюльпанова весна у Кропивницькому

   Весняної пори, коли любе сонечко зігріло землю своїми промінчиками, а небо засяяло блакиттю, вихованці гуртка «Юні туристи-краєзнавці» Миргородської райСЮТур, що працює на базі Ромоданівської ЗОШ І-ІІІ ст., вирушили на зустріч з прекрасним до міста Кропивницького. Шлях наш пролягав через міста: Кременчук, Павлиш, Олександрію, Знам`янку. Екскурсовод розповіла, що в місті Павлиш жив і працював О.В.Сухомлинський. Видатний педагог, який любив дітей, природу, рідний край. Вчив дітей у всьому бачити прекрасне – у промінчику сонця, у краплинці води, у листочках, що осіннього часу плавно, як повітряні кораблики, опускаються на землю.

... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2018-05-17 в категории .
Просмотров: 268 | Комментарии (0)

»Мала Батьківщина Карпенка-Карого

   Вихованці гуртка «Юні туристи-краєзнавці» Миргородської райСЮТур, що працює на базі Ромоданівської ЗОШ І-ІІІ ст. відвідали визначне місце на Кіровоградщині, осередок творчості та становлення українського театру, класичної драматургії, заповідник-музей Івана Тобілевича «Хутір Надія». Тут багато років жив і працював славетний український драматург, актор, режисер і театральний діяч Іван Карпович Тобілевич (Карпенко-Карий). В цій «тихій пристані», живили свій талант животворною енергією рідної землі всі ті, хто увійшов в історію національної культури під гордим йменням «корифеї».

... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2018-05-17 в категории .
Просмотров: 301 | Комментарии (0)

»Змагання юних орієнтувальників

   4 травня 2018 року в зоні відпочинку курорту "Миргород" "Березовий гай" відбувся семінар-практикум керівників гуртків районної станції юних туристів. На ньому педагогічні працівники змогли власноруч показати свої вміння з орієнтування на місцевості. Також на практиці ознайомилися з роботою суддівської колегії під час проведення відкритих окружних змагань з спортивного орієнтування на місцевості, які проходили в рамках семінару-практикуму. На них прибуло 12 команд юних туристів. Діти орієнтувалися в заданому напрямку та знаходили контрольні пункти, визначаючи їх азимут.

   Кращими по середній віковій групі стали: ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2018-05-04 в категории .
Просмотров: 227 | Комментарии (0)
« 1 2 ... 17 18 19 20 21 ... 30 31 »