Головна » Архів матеріалів

»Змагання юних джур в Зуївцях

   Під керівництвом Лариси Максимейко та Олександра Юдька, рої Зуївцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів: «Гайдамаки» (ройовий Максим Тронь), «Козаки» (ройовий Олег Добринський) «Соколи» (ройовий Євгеній Зайшлий) взяли участь у шкільному етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Учні 5-10 класів змагалися у чотирьох конкурсах: «Впоряд», «Воєнізована естафета», «Відун», «Перетягування линви». А по завершенні змагань всі учасники куштували смачну кашу. За підсумками гри визначено переможців: рій «Соколи» - І місце, рій «Гайдамаки» - ІІ місце, рій «Козаки» - ІІІ місце.

... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2016-06-10 в категории .
Просмотров: 291 | Комментарии (0)

»Свято туристської каші в Комишні

 

   Зазвичай свято туризму проводять у вересні. Воно може бути організоване як конкурсна програма, змагання на природі  чи на шкільному подвір’ї. Традиція відзначення свята туристичної каші в Комишнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів започаткована і проходить щороку в кінці травня. Учні та вчителі готують на багатті туристську кашу за оригінальними рецептами. Захист її входить до конкурсною програми, за якою в цей час ще й відбуваються туристські змагання, в яких беруть участь команди з 5 по 11 класи.

   Схожі традиції існували в нашого народу ще в давнину. Приготування весняної каші пов’язують з по ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2016-06-06 в категории .
Просмотров: 230 | Комментарии (0)

»ХХІІ туристський зліт школярів Миргородщини

   24-25 травня 2016 року в лісовому масиві мікрорайону "Почапці" м. Миргород відбувся ХХІІ відкритий районний туристський зліт школярів Миргородщини. Юні туристи показали вміння орієнтуватися на місцевості, долати природні та штучні перешкоди, брали активну участь в різноманітних туристських конкурсах.

   Найкращими командами в “Крос-поході” стали юні туристи: Біликівського НВК (керівник Омельяненко В.М.) – І місце, Ромоданівської ЗОШ І-ІІІ ст.(керівник Лошук В.М.) – ІІ місце, Біликівського НВК  ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2016-05-26 в категории .
Просмотров: 325 | Комментарии (0)

»Свято туризму в Полив'янському НВК

   В Полив'янському НВК відбувся день туризму. Учні 6-11 класів позмагалися на туристській смузі перешкод, яка включала в себе такі етапи та конкурси: "Складання рюкзака", "Переправа за допомогою горизонтального маятника", "Навісна переправа", "Переправа по мотузці з перилами", "Маятник", "Приготування туристського обіду", "В'язання вузлів". Крім цього діти показали свої знання з медицини та історії рідного краю під час краєзнавчої вікторини.

   ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2016-05-20 в категории .
Просмотров: 220 | Комментарии (0)

»Районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

    6 травня 2016 року на території «Березового гаю» курорту «Миргород» відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). На районний етап гри «Джура» прибуло 107 учасників від 9 шкіл Миргородського району.

   З вітальним словом  до майбутніх захисників Вітчизни звернулися: заступник голови Миргородської РДА Гуржій О.В., заступник голови Миргородської районної ради Парфеня М.В., сотник районового козацького товариства "Миргородський полк Українського козацтва" Карбан А.Є., офіцер відділення комплектування Миргородського ОМВК Гол ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2016-05-09 в категории .
Просмотров: 262 | Комментарии (0)

»Окружні змагання з "Крос-походу"

   13 квітня 2016 року в смт. Комишня відбулися окружні змагання з "Крос-походу". На них прибуло 9 команд юних туристів району. В ході змагань кращими стали:

по середній віковій групі:

- Комишнянська ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник команди Якименко Т.В.) - І місце;

- Попівська ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник команди Пересадило М.В.) - ІІ місце;

... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2016-04-29 в категории .
Просмотров: 298 | Комментарии (0)

»Подорож до Дніпропетровська

        

 Теплого квітневого ранку, на чолі з Зінченко В.М., гуртківці Миргородської районної станції юних туристів, що навчаються на базі Ромоданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відправилися в подорож до міста Дніпропетровськ. Спочатку вони відвідали пам'ятник Тарасу Шевченку. Стоїть Тарас Григорович на березі сивочолого Дніпра і ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2016-04-19 в категории .
Просмотров: 300 | Комментарии (0)

»Справжніх туристів дощ не злякає

   15 квітня 2016 року в зоні відпочинку курорту "Миргород" "Березовий гай" відбулися окружні змагання з техніки пішохідного туризму по старшій віковій групі. На них прибуло 13 команд Миргородського району. Незважаючи на складні погодні умови, юні туристи боролися за перемогу. На жаль дощ все посилювався і всі команди не змогли проявити свої туристські навички при подоланні різноманітних перешкод. В ході напруженої боротьби кращими стали:

Біликівський НВК (керівник команди Омельяненко В.М.) - І місце;

Ромоданівська ЗОШ І-ІІІ ст.(керівник команди Лошук В.М.) - ІІ місце; ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2016-04-18 в категории .
Просмотров: 216 | Комментарии (0)

»Змагання юних орієнтувальників

   8 квітня 2016 року в зоні відпочинку курорту "Миргород" "Березовий гай" відбулися окружні змагання зі спортивного орієнтування на місцевості. На них прибуло 48 учасників з 8 команд. Під час естафети кожен юний турист зміг проявити свої вміння орієнтуватися на місцевості, всі прагнули перемогти, та найбільш поталанило таким командам:

середня вікова група:

Біликівський НВК (керівник команди Омельяненко В.М.) - І місце;

Гаркушинська СШ І- ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2016-04-08 в категории .
Просмотров: 373 | Комментарии (0)

»Районні змагання з ТПТ за вибором дистанції

   18 березня 2016 року в спортивному залі Гаркушинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів відбулися районні змагання з техніки пішохідного туризму в приміщенні по старшій віковій групі. На них прибуло 58 учасників з 8 навчальних закладів Миргородського району. Кожна зв'язка, яка складалася з двох юних туристів, самостійно обирала кількість етапів, їх складність та послідовність проходження. Учасникам було запропоновано технічні етапи: повністю обладнані суддями, частково наведені та етапи, які спортсмени наводили самостійно. Тобто, кожна команда могла обрати дистанцію, зважаючи на свою технічну і тактичну підготовку. А вибрати було з чого:

- три підйоми по схилу, траверс схилу, спуск по схилу ( обладнані суддями та з ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2016-03-19 в категории .
Просмотров: 269 | Комментарии (0)
« 1 2 ... 17 18 19 20 21 »