Головна » Архів матеріалів

»Вітаємо юних краєзнавців з Комишні

   В листопаді 2019 року в м. Полтаві було проведено Х обласну краєзнавчу конференцію учнівської молоді „Полтавщина – земля моя свята”. В очному етапі конкурсу взяли участь 160 учасників з 22 районів та міст області, 11-ти об’єднаних територіальних громад, 4-х закладів обласного підпорядкування. У ході конференції на базі Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого було проведено пленарне засідання та організовано роботу секцій археологічного та історичного краєзнавства, фольклору та етнографії, ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2019-12-03 в категории .
Просмотров: 89 | Комментарии (0)

»Семінар-практикум керівників гуртків райСЮТур

   02 грудня 2019 року в спортивному залі Біликівського НВК. відбувся районний семінар-практикум керівників гуртків районної станції юних туристів. Учасники семінару-практикуму ознайомилися з правилами проведена змагань з спортивного (пішохідного) туризму, організацією роботи секретаріату та суддівської колегії. Розглянули різні способи наведення навісних переправ, підйомів, траверсів та спусків по схилу.

 

< ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2019-12-02 в категории .
Просмотров: 102 | Комментарии (0)

»Що таке гра "Джура"?

Опубликовал raisytur 2019-11-29 в категории .
Просмотров: 89 | Комментарии (0)

»Юні мандрівники з Ромодану

Юні туристи Ромоданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, на чолі з Качурою О.М., відвідали поштове відділення свого селища та назбирали шишок для виготовлення іграшок.

  

   ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2019-11-22 в категории .
Просмотров: 102 | Комментарии (0)

»Юні краєзнавці з Комишні

   Учні Комишнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів є активними учасниками різноманітних туристсько-краєзнавчих конкурсів. Пелешенко Ірина та Філатова Яна взяли участь в Х обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Полтавщина – земля моя свята. Юні туристки прийняли участь у майстер-класі з виготовлення дідуха та янголятка з талашу.

  

... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2019-11-20 в категории .
Просмотров: 257 | Комментарии (0)

»Районні змагання з техніки пішохідного туризму в приміщенні

   15 листопада 2019 року в спортивному залі Гаркушинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів відбулися районні змагання з техніки пішохідного туризму. На них прибуло 12 команд юних туристів із закладів освіти Миргородського району. Діти показали своє вміння в подоланні різноманітних перешкод: підйом по схилу, траверс схилу, спуск по схилу, навісна переправа, переправа по мотузці з перилами вгору, крутопохила переправа, підйом по скельній ділянці, спуск по вертикальних перилах. Змагання проходили по І та ІІ класу дистанції. Крім цього учні в'язали туристські вузли та надавали долікарську допомогу умовному потерпілому.

   По середній ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2019-11-16 в категории .
Просмотров: 101 | Комментарии (0)

»День туризму в Гаркушинцях

13 листопада 2019 року для учнів середніх та старших класів Гаркушинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів був проведений День туризму.

  

   ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2019-11-14 в категории .
Просмотров: 105 | Комментарии (0)

»В осінньому лісі

Юні туристи Остапівської ЗОШ І-ІІІ ступенів на чолі з керівником гуртка Кіпрачем М.І. провели практичне заняття в осінньому лісі.

  

   ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2019-11-11 в категории .
Просмотров: 99 | Комментарии (0)

»Сезон змагань в залі відкрито

  8 листопада 2019 року в селі Білики відбулися окружні змагання з техніки пішохідного туризму. На них прибуло 9 команд юних туристів Миргородського району. Діти показали своє вміння в подоланні різноманітних перешкод: навісна переправа, підйом по схилу, траверс схилу, спуск по схилу, переправа по мотузці з перилами вгору, крутопохила переправа.

   По середній віковій групі місця розподілилися так: Біликівський НВК (керівник команди Омельяненко В.М.) - І місце, Ромоданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник команди Лошук В.М.) - ІІ місце, Гаркушинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів (керівник команди Тулинський М.М.) - ІІІ місце. В старшій віковій групі кращими стали: Біли ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2019-11-08 в категории .
Просмотров: 109 | Комментарии (0)

»Канікули у Львові

Під час осінніх канікул, з 31 жовтня по 3 листопада 2019 року, юні туристи з Петрівцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів на чолі з Стась Л.О. та Жук О.М. відвідали місто Львів.

  

   ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2019-11-01 в категории .
Просмотров: 255 | Комментарии (0)
« 1 2 3 4 ... 20 21 »