Головна » Архів матеріалів

»Тренування юних туристів з Гаркушинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Керівник гуртка Миргородської районної станції юних туристів Тулинський М.М. провів тренувальне заняття з учнями Гаркушинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

  

   ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2020-11-07 в категории .
Просмотров: 89 | Комментарии (0)

»Юні орієнтувальники із Зубівки

Керівник гуртка Миргородської районної станції юних туристів Любарець І.Ю. провела практичне заняття з спортивного орієнтування на місцевості. Юні орієнтувальники із Зубівського НВК всі завдання виконали, здобули нові навички та позитивні враження!!!

... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2020-11-07 в категории .
Просмотров: 134 | Комментарии (0)

»Осінь очима дітей

Ось і добігає кінця осіння пора... Вже листопад вступив в свої права. Гуртківці Миргородської районної станції юних туристів, що навчаються на базі Ромоданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вирішили створити яскравий лепбук про цю чудову пору року. На аркуші паперу розмістилися: малюнок про осінь, загадка, прислів'я, прикмети, вірші про золотокосу красуню. Діти пригадали, які дари приносить нам господиня-осінь і відтворили їх у своїх малюнках. А ще згадали про тваринок, які засинають до весни і тих, що всю зиму шукають собі харчування. Працювали діти з особливим захопленням! У кожного робота була схожа на шедевр!

... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2020-11-06 в категории .
Просмотров: 83 | Комментарии (0)

»Козацький квест «Пропала булава»

В Савинцівській ЗОШ І–ІІІ ступенів було проведено козацький квест «Пропала булава». Ми є нащадками славного козацького роду, в наших жилах тече кров сміливих, відважних, розумних людей – вільних козаків. Указом Президента України 14 жовтня оголошено Днем українського козацтва. Це свято дуже важливе для нашого народу, адже козацтво відігравало вирішальну роль у становленні нашої держави. Народ будь-якої країни береже спогади про власне минуле, пишається своєю історією, перекази про звитяжні вчинки предків передаються із покоління в покоління.  Для святкування Дня українського козацтва не випадково обрано День святої Покрови, бо вона здавна була покровителькою козаків.  Директор школи Єщенко О.В. привітала учнів з святом, а вчителі фізичного виховання Мостова С.І. та Зінченко П.С. поділили дітей на шість  ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2020-11-05 в категории .
Просмотров: 83 | Комментарии (0)

»Юні козачата з Ромодану

Напередодні Дня Українського козацтва вихованці гуртка "Козацько-лицарський гарт" Миргородської районної станції юних туристів, що працює на базі Ромоданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, методом оригамі виготовляли українську народну сорочку. Робота була цікава. Діти із задоволенням самі підбирали свої орнаменти та візерунки. Роботи вдалися яскраві, виразні та неординарні.

  

... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2020-10-13 в категории .
Просмотров: 116 | Комментарии (0)

»Вітаємо з Днем захисника України!

Опубликовал raisytur 2020-10-13 в категории .
Просмотров: 80 | Комментарии (0)

»Вітаємо переможців обласних змагань з пішохідного туризму!

Вихованці гуртка "Пішохідний туризм" (керівник Лошук В.М.) Миргородської районної станції юних туристів, що працює на базі Ромоданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів стали переможцями відкритої першості станції юних туристів імені Давида Гурамішвілі міста Миргорода з пішохідного туризму «Миргородський марафон-2020» в залік 24 обласної туристської Спартакіади учнівської та студентської молоді Полтавщини.

      ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2020-10-10 в категории .
Просмотров: 135 | Комментарии (0)

»Змагання з техніки пішохідного туризму в Біликах

   9 жовтня 2020 року в с.Білики Миргородського району відбулися відкриті окружні змагання з техніки пішохідного туризму. На них прибуло 7 команд юних туристів. Вони показали своє вміння в подоланні різноманітних технічних етапів: переправа за допомогою маятника, траверс схилу з наведенням перильної мотузки, підйом по скельній ділянці, спуск по вертикальних перилах з наведенням перильної мотузки, спуск по схилу, переправа по мотузці з перилами з організацією супроводження учасників, переправа по колоді з організацією супроводження учасників та підйом по схилу.

   Кращими по середній віковій групі стали: Ромоданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник команди ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2020-10-09 в категории .
Просмотров: 116 | Комментарии (0)

»Всесвітній день тварин

   Вихованці гуртка "Козацько-лицарський гарт", що працює на базі Ромоданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів створили колаж із своїх малюнків, виконаних деревними вуглинками. Робота була захоплююча і неординарна. Діти із задоволенням розтирали пальчиками лінії, проведені вуглинкою, щоб утворилася пухнаста шубка на котиках, домашніх улюбленцях. Малюнки створювалися до Всесвітнього дня тварин, тому юні школярі також хотіли відтворити на папері своїх пухнастих друзів - кошенят.

   ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2020-10-06 в категории .
Просмотров: 83 | Комментарии (0)

»Вітаємо з Днем працівників освіти!

Опубликовал raisytur 2020-10-02 в категории .
Просмотров: 92 | Комментарии (0)
« 1 2 3 4 ... 30 31 »