Головна » Архів матеріалів

»Семінар-практикум керівників гуртків райСЮТур

   19 лютого 2016 року на базі Гаркушинської спеціалізованої школи відбувся семінар практикум керівників гуртків районної станції юних туристів. В ході семінару учасники обмінювалися досвідом роботи, пригадали методику організації командної страховки під час подолання природних та штучних перешкод, наведення перильної мотузки при проходженні етапів вертикальний спуск, підйом по схилу, спуск по схилу та траверс схилу. Керівники гуртків теоретичні знання закріпили на практиці, долаючи туристську смугу перешкод. Розглянули методичні рекомендації щодо упровадження Дня туризму в загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладах. Планували роботу закладу на період весняних канікул 2015-2016 навчального року.

... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2016-02-21 в категории .
Просмотров: 278 | Комментарии (0)

»Вітаємо лауреатів Всеукраїнської експедиції "Моя Батьківщина-Україна"

   Пошуковий загін "Краєзнавець", який працює на базі Біликівського НВК (керівник Улізько Л.Т.) та загін "Пошук" з Дібрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Скляр І.Л.) за напрямом ""Духовна спадщина мого народу" стали лауреатами ІІ туру Всеукраїнської краєзнавчої експедиції "Моя Батьківщина-Україна". Вітаємо з прекрасним результатом!

Опубликовал raisytur 2016-01-28 в категории .
Просмотров: 241 | Комментарии (0)

»Вітаємо з Новим 2016 роком !

Опубликовал raisytur 2015-12-31 в категории .
Просмотров: 223 | Комментарии (0)

»Вітаємо призерів І етапу Чемпіонату України зі спортивних туристських походів

   Юні туристи Біликівського НВК та Ромоданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів вибороли ІІІ місце в І етапі Чемпіонату України зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді. Під керівництвом Омельяненка В.М і Лошука В.М. вони здійснили водний похід ІІІ ступеня складності по річці Псьол за маршрутом: м.Миргород - смт. Велика Багачка - с. Красногорівка - с. Балаклея - с. Запсілля- с.Сухорабівка - с. Попівка - м. Миргород.

   Вітаємо з перемогою!

... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2015-12-25 в категории .
Просмотров: 254 | Комментарии (0)

»Районні змагання з ТПТ в приміщенні

   13 листопада 2015 року в спортивному залі Гаркушинської спеціалізованої школи відбулися районні змагання з техніки пішохідного туризму за вибором по середній віковій групі. На них прибуло 8 команд юних туристів. Діти мали можливість вибрати варіант проходження дистанції. Технічні етапи були різноманітні - від самих простих до складних. Учасники долали туристську смугу перешкод, яка включала в себе такі етапи: підйом по схилу, траверс схилу, спуск по схилу по суддівській мотузці та з наведенням перильної мотузки, навісна переправа, крутопохила навісна переправа з суддівською страховкою та з командною страховкою, переправа по мотузці з перилами вгору, підйом по скельній ділянці, спуск по суддівських вертикальних перилах та з наведенням перильної мотузки і організацією командної страховки.

... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2015-11-13 в категории .
Просмотров: 283 | Комментарии (0)

»Змагання студентів Хомутецького ветеринарно-зоотехнічного технікуму

   19 жовтня 2015 року на території Хомутецького ветеринарно-зоотехнічного технікуму проходили заходи, присвячені Дню Українського козацтва. Студенти активно брали участь в різноманітних конкурсах та змаганнях. Спільно з працівниками технікуму ми підготували туристську смугу перешкод, яка включала в себе такі етапи:

- переправа по колоді;

... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2015-10-20 в категории .
Просмотров: 400 | Комментарии (0)

»Заходи, присвячені Дню захисника України

   13 жовтня 2015 року в Кибинській ЗОШ І-ІІІ ступенів були проведені заходи, присвячені Дню захисника України. На урочистій лінійці виступили голова районної ради Карбан Анатолій Євгенович та представники козацтва Миргородщини. Гостям учні провели екскурсію в шкільному музеї. Діти 5-11 класів  взяли активну участь в квесті, одним із завдань якого було проходження туристської смуги перешкод. Майбутні захисники України з великим задоволенням долали різноманітні етапи. А по завершенню заходу всіх учасників чекала смачна туристська каша.

... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2015-10-14 в категории .
Просмотров: 355 | Комментарии (0)

»День туризму у Великій Обухівці

   До Всесвітнього Дня туризму на території В.Обухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів педагогічними працівниками закладу було організовано та проведено туристську естафету, яка включала в себе такі етапи:

- вікторина;

- в'язання вузлів;


		<!-- ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2015-10-05 в категории .
Просмотров: 323 | Комментарии (0)

»День туризму в Савинцях

   В Савинцівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися заходи присвячені Всесвітньому Дню туризма. Спільно з педагогічними працівниками школи, керівник гуртка Миргородської районної станції юних туристів  Зінченко П.С. обладнав туристську смугу перешкод, яка включала в себе такі етапи:

- переправа по жердинах;

... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2015-10-01 в категории .
Просмотров: 335 | Комментарии (0)

»Районні змагання з техніки пішохідного туризму на місцевості

   25 вересня 2015 року в зоні відпочинку курорту "Миргород" "Березовий гай" відбулися районні змагання з ТПТ на місцевості, присвячені Всесвітньому Дню туризму. На них прибуло 10 команд старшої вікової групи з 8 шкіл району.  

   Юні туристи на практиці показали свої вміння долати природні та штучні перешкоди:

- переправа по мотузці з перилами;

... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2015-09-28 в категории .
Просмотров: 352 | Комментарии (0)
« 1 2 ... 28 29 30 31 »