Головна » Дошка оголошень (271)

Туристсько-краєзнавчі заходи [196] Наради [22]
Інформація [53]

Умови проведення заочного конкурсу звітів про роботу роїв гри «Джура»(молодша група)
Розмістив raisytur 2020-12-21 в 7:01:11 Туристсько-краєзнавчі заходи

  

Повідомляємо Вам, що на виконання листа Міністерства освіти і науки України від 11.12.2020 № 6/1485-20 «Про проведення у 2021 році Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв гри «Джура» Комунальним закладом «Полтавський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Полтавської обласної ради» у квітні 2021 року буде проведений заочний конкурс звітів про роботу роїв молодшої вікової групи (козачата, «новаки», 6-10 років включно).

   З метою якісного проведення конкурсу звітів розміщуємо Умови проведення Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (молодша вікова група 6-10 років).

Читати далі
Школи виховників джур
Розмістив raisytur 2020-12-17 в 11:28:25 Туристсько-краєзнавчі заходи

У період з вересня 2018 року по листопад 2020 року проводились семінари-тренінги для підготовки тренерів та виховників «Школи виховників джур». Рекомендуємо при проведенні вишколів для підготовки виховників Гри, тренінгів, семінарів тощо залучати тренерів та виховників, які пройшли вищезазначені семінари-тренінги та отримали відповідні сертифікати.

Список тренерів та виховників додається.

Читати далі
Заочний конкурс «Історичне фото із сімейного альбому»
Розмістив raisytur 2020-11-27 в 1:12:05 Туристсько-краєзнавчі заходи

З 01 до 31 грудня 2020 року відбудеться заочний конкурс «Історичне фото із сімейного альбому». Усі фотографії, які подаються на Конкурс, мають бути оригінальними і вільними від прав третьої сторони та відзняті до 1945 року. Організатор Конкурсу не несе ніяких зобов’язань щодо будь-яких прав третьої сторони. Організатор зберігає за собою всі права на репродукцію матеріалів, поданих на Конкурс, без обмеження терміну використання. Від учасника подається лише одне фото в електронному вигляді (скан формату JPG, PNG з назвою файлу «Прізвище-Ім’я» /вписуємо свої/ учасника). Фото супроводжується описом, побудованим за схемою: назва особливо цінної для сім’ї фотографії із сімейного архіву; чому ви її зберігаєте; хто або що (яка подія) зображені на фото; коли зроблена фотографія; яка історія пов’язана з цією фотографією; яку емоцію у вас викликає ця фотографія. Прийом фотографій на Конкурс триватиме до 31 грудня 2020 року. Фотографії з описом надсилаються на електронну адресу: konkurs.istorychnoho.foto@gmail.com з темою повідомлення, де вказується прізвище, ім’я, заклад освіти учасника. Крім того, учасники Конкурсу обов’язково подають заявку у реєстраційну форму за посиланням https://forms.gle/94cWP5NhojRitgK78

Лист КЗ «ПОЦНПВТКУМПОР».

Читати далі