Головна » Архів матеріалів

»День туризму в Декабристівському НВК

Керівник гуртка Миргородської районної станції юних туристів Денисенко Олександр Анатолійович для учнів Декабристівського НВК організував проведення заходу до Всесвітнього Дня туризму. Діти із задоволенням долали туристську смугу перешкод, яка включала в себе такі етапи: переправа за допомогою горизонтального маятника, переправа по мотузці з перилами вгору, крутопохила переправа, переправа по мотузці з перилами та навісна переправа.

  

... Читати далі »
Опубликовал raisytur 2020-09-30 в категории .
Просмотров: 140 | Комментарии (0)

»День туризму у В.Обухівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

У Великообухівській ЗОШ І-ІІІ ступенів керівник гуртка Миргородської районної станції юних туристів Зінченко Павло Сергійович спільно з Зінченко Сергієм Анатолійовичем провели туристсько-спортивні змагання, присвячені Всесвітньому Дню туризму. Після уроків учні 5 – 11 класів зібралися, щоб поринути в атмосферу активного відпочинку, показати всі свої навички та вміння. Спочатку діти розділилися на три різновікові команди: «Вірьовочки», «Туристи», «Карабінчики». Кожна команда обрала свого капітана. Оцінювало учасників справедливе журі, в складі: Зосенка Юрія Вікторовича та Зінченко Катерини Іванівни. Далі розпочалися цікаві змагання. Діти мали можливість показати себе у семи конкурсах, а саме: «Жердини», «Транспортування потерпілого», «Мишоловка», «Маятник&raq ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2020-09-29 в категории .
Просмотров: 110 | Комментарии (0)

»27 вересня Всесвітній День туризму. Вітаємо зі святом!

Опубликовал raisytur 2020-09-26 в категории .
Просмотров: 118 | Комментарии (0)

»Районні змагання до Всесвітнього Дня туризму

   25 вересня 2020 року в зоні відпочинку курорту "Миргород" "Березовий гай" відбулися районні змагання з техніки пішохідного туризму. На них прибуло 17 команд. Юні туристи долали різноманітні перешкоди: спуск по схилу, навісна переправа з організацією супроводження учасників, переправа по мотузці з перилами вгору, крутопохила переправа, траверс схилу з наведенням перильної мотузки, спуск по схилу з наведенням перильної мотузки, спуск по вертикальних перилах з наведенням перильної мотузки та організацією командної страховки.

   В ході напруженої боротьби кращими по старшій віковій групі стали: Ромоданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівни ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2020-09-25 в категории .
Просмотров: 134 | Комментарии (0)

»Тренувальне заняття

Юні туристи з Гаркушинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, під керівництвом керівника гуртка Миргородської районної станції юних туристів Тулинського Михайла Михайловича, провели тренувальне заняття.

  

... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2020-09-24 в категории .
Просмотров: 107 | Комментарии (0)

»Окружні змагання з техніки пішохідного туризму

   18 вересня 2020 року в смт. Комишня відбулися окружні змагання з техніки пішохідного туризму на місцевості. На них прибуло 5 команд середньої та 5 команд старшої вікової групи. Юні туристи з шкіл Миргородського району долали такі технічні етапи: навісна переправа з організацією супроводження учасників, переправа по мотузці з перилами вгору, крутпохила переправа, спуск по вертикальних перилах з організацією командної страховки та наведенням перильної мотузки, траверс схилу з наведенням перильної мотузки та спуск по схилу з наведенням перильної мотузки.

 Переможцями та призерами по старшій віковій групі стали: Ромоданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник коман ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2020-09-18 в категории .
Просмотров: 104 | Комментарии (0)

»Районні змагання зі спортивного орієнтування

   11 вересня 2020 року в зоні відпочинку курорту "Миргород" "Березовий гай" відбулися районні змагання зі спортивного орієнтування на місцевості. На них прибуло 8 команд середньої та 13 команд старшої вікової групи. В ході змагань юні туристи із 11 шкіл Миргородського району показали свої вміння обирати оптимальний маршрут при проходженні дистанції з орієнтування за вибором.

   На цих змаганнях самими спритними та кмітливими стали команди:

по середній віковій групі ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2020-09-11 в категории .
Просмотров: 128 | Комментарии (0)

»Вітаємо з Днем знань!

Опубликовал raisytur 2020-09-01 в категории .
Просмотров: 97 | Комментарии (0)

»З Днем незалежності України!

Опубликовал raisytur 2020-08-21 в категории .
Просмотров: 85 | Комментарии (0)

»З Днем Державного прапора України!

Опубликовал raisytur 2020-08-21 в категории .
Просмотров: 79 | Комментарии (0)
« 1 2 3 4 5 ... 30 31 »