Головна » Архів матеріалів

»Мандрівка юних туристів

   Вихованці гуртка козацько-лицарського виховання "Джура", що працює на базі Остапівської ЗОШ І-ІІІ ступенів здійснили одноденний велосипедний похід за маршрутом: с. Остапівка – смт. Комишня – с. Остапівка. Під час мандрівки діти завітали до осіннього лісу, відвідали 500-літнього дуба, милувалися Остапівським водосховищем та весело провели час.

  

... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2019-10-03 в категории .
Просмотров: 117 | Комментарии (0)

»Туристське свято в Петрівцях

День туризму в Петрівцях

  

   < ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2019-10-01 в категории .
Просмотров: 114 | Комментарии (0)

»Туристська каша в Дібрівці

Туристська каша смакує! З класом весело, гамірно, щасливо. Каша наша - ложка ваша.

  

   ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2019-09-30 в категории .
Просмотров: 131 | Комментарии (0)

»День туризму в Великій Обухівці

   Відзначення Дня туризму вже стало традиційним для В.Обухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Керівник туристського гуртка Зінченко Павло Сергійович, 26 вересня 2019 року, на передодні Дня туризму, провів туристсько-спортивні змагання з елементами інформатики. Після уроків учні 5 – 10 класів зібралися, щоб поринути в атмосферу активного відпочинку, показати всі свої навички та вміння. Спочатку діти розділилися на чотири різновікові команди: «Еней», «Комета», «Супер бой», «Абоненти». Кожна команда обрала свого капітана. Оцінювало учасників справедливе журі. Далі розпочалися цікаві змагання. Діти мали можливість показати себе у семи конкурсах, а саме: «Загадки», «Маятник», «Жердини», «Транспортування потерпілого», «Колода», &laqu ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2019-09-30 в категории .
Просмотров: 112 | Комментарии (0)

»День туризму в Попівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

   27 вересня 2019 року учні Попівської ЗОШ І-ІІІ ст. відзначали Міжнародний День туризму. Команди учнів з 5 по 11 клас, а також команда батьків змагалися у вправному встановлені туристського намету, вмінні в'язання вузлів, у спортивному орієнтуванні на місцевості, презентації своєї команди та виконанні пісні туристів біля вогнища. Звичайно, не відбулося свято і без куштування смачної каші та запашного чаю. Переможцями виявилися найсильніші: команда батьків та команда 11 класу. Отже, молодшим є ким пишатися та з кого брати приклад.

   ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2019-09-30 в категории .
Просмотров: 112 | Комментарии (0)

»Змагання завзятих туристів

  На Миргородщині відзначили Всесвітній День туризму. Було проведено районні змагання з техніки пішохідного туризму на місцевості. На які прибуло 13 команд. Діти, не зважаючи на примхи погоди, завзято  долали туристську смугу перешкод, яка складалася з таких етапів: спуск по схилу, навісна переправа з організацією супроводження учасників, спуск по схилу з наведенням перильної мотузки, переправа по мотузці з перилами вгору, крутопохила переправа, траверс схилу з наведенням перильної мотузки, спуск по вертикальних перилах з наведенням перильної мотузки та організацією командної страховки.

   По середній віковій групі кращими стали: Біликівський НВК (керівн ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2019-09-27 в категории .
Просмотров: 123 | Комментарии (0)

»Вітаємо з Днем туризму!

Опубликовал raisytur 2019-09-26 в категории .
Просмотров: 108 | Комментарии (0)

»Окружні змагання з техніки пішохідного туризму

   20 вересня 2019 року в смт. Комишня відбулися окружні змагання з техніки пішохідного туризму. На них прибуло 14 команд. Юні туристи показали свої вміння в подоланні різноманітних етапів: спуск по схилу, траверс схилу з наведенням перильної мотузки, спуск по схилу з наведенням перильної мотузки, навісна переправа з організацією супроводження учасників, переправа по мотузці з перилами вгору, крутопохила переправа, спуск по вертикальних перилах з організацією командної страховки та наведенням перильної мотузки.

  По середній віковій групі кращими стали: Біликівський НВК (керівник команди Омельяненко В.М.), Гаркушинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів (керівник команди Тулинський М.М.), Петрівцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2019-09-21 в категории .
Просмотров: 112 | Комментарии (0)

»Районні змагання з спортивного орієнтування на місцевості

   13 вересня 2019 року в зоні відпочинку курорту "Миргород" "Березовий гай" відбулися районні змагання з спортивного орієнтування на місцевості. На них прибуло 22 команди з 10 закладів загальної середньої освіти Миргородського району. Юним туристам необхідно було за мінімальний час пройти визначену суддями кількість контрольних пунктів і відмітити їх в контрольній картці. Причому послідовність проходження контрольних пунктів команди визначали самостійно. Щоб здобути перемогу в таких змаганнях не достатньо лише вміти орієнтуватися на місцевості та працювати з картою - діти повинні мати гарну фізичну підготовку.

... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2019-09-13 в категории .
Просмотров: 114 | Комментарии (0)

»Велопохід в Єрки

Юні туристи Петрівцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів здійснили велосипедний похід за маршрутом: с.Петрівці - с.Ярмаки - с. Єрки – с.Ярмаки – с.Петрівці. В спеку мабуть найкраще знаходитися біля води. Тому табір розташували на березі мальовничої водойми. Доки одні над обідом воркували, решта ставили намети та збирали сухі гілочки для вогнища. Потім займалися різними справами: грали у волейбол, плавали у ставку. А в Назара рибалка - велике хобі. Його мрія спіймати сома здійснилася. Всі діти весело провели час і задоволені повернулися додому.

   ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2019-06-26 в категории .
Просмотров: 143 | Комментарии (0)
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 21 22 »