Головна » Архів матеріалів

»Бережи своє життя

   Вихованці гуртка «Юні туристи-краєзнавці», що працює на базі Ромоданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів провели конкурс малюнків з елементами бесіди на тему: «Бережи своє життя». Конкурс проводився в рамках місячника по охороні та збереженні життя і здоров’я людини. Діти повторили правила переходу вулиць та доріг, поводження в парках та лісах, біля озер, ставків та річок. Відгадували загадки на тему природних явищ та вели бесіду про те, як потрібно вести себе під час стихійних лих. А ще учні розповідали про небезпеку від газо- та електроприладів при неправильному користуванні ними. Згадали номери рятувальних служб.

... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2018-04-24 в категории .
Просмотров: 218 | Комментарии (0)

»Районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

   19-20 квітня 2018 року в селі Попівка Миргородського району відбувся І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). На нього прибуло 187 учасників від 16 шкіл Миргородського району.

   Під час урочистого відкриття з вітальним словом виступили: заступник голови Миргородської РДА Гуржій О.В., сотник районового козацького товарства "Миргородський полк Українського козацтва" Карбан А.Є.

   Право підняти державний прапор України було надано рою "Молода Попі ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2018-04-22 в категории .
Просмотров: 286 | Комментарии (0)

»Районні змагання з "Крос-походу"

   13 квітня 2018 року в зоні відпочинку курорту "Миргород" "Березовий гай" відбулися районні змагання з "Крос-походу" по старшій віковій групі. На них прибуло 9 команд. Юні туристи показали своє вміння орієнтуватися на місцевості, в'язати туристські вузли, долати різноманітні етапи: траверс схилу з наведенням перильної мотузки, спуск по схилу  з наведенням перильної мотузки, переправа по мотузці з перилами вгору, крутопохила переправа, навісна переправа через річку, спуск по вертикальних перилах з наведенням перильної мотузки та організацією командної страховки, переправа за допомогою маятника, рух по жердинах.

  Переможцями та призерами стали: ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2018-04-15 в категории .
Просмотров: 207 | Комментарии (0)

»Активний відпочинок під час канікул

   Під час весняних канікул юні туристи з Ромодану, Біликів, Гаркушинець та Зубівки взяли участь в змаганнях міської станції юних туристів імені Давида Гурамішвілі з техніки пішохідного туризму в приміщенні. Вони долали такі етапи: навісна переправа, рух по жердинах, траверс схилу, переправа по мотузці з перилами, спуск по схилу, маятник, підйом по схилу, крутопохила переправа, підйом по скельній ділянці, спуск по вертикальних перилах. В особистій першості по молодшій віковій групі серед хлопців Савченко Артем виборов ІІ місце (керівник Лошук В.М.), по середній віковій групі серед дівчат Максименко Адріана посіла ІІ місце (керівник Омельяненко В.М.), Мельнік Надія - ІІІ місце (керівник Лошук В.М.), а по старшій віковій групі серед дівчат Дахно Віта - І місце (керівник Омельяненко В.М.).

... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2018-04-06 в категории .
Просмотров: 302 | Комментарии (0)

»Районні змагання з техніки пішохідного туризму

   13 березня 2018 року в спортивному залі Гаркушинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів відбулися районні змагання з техніки пішохідного туризму по старшій віковій групі. На них прибуло 9 команд юних туристів. В ході змагань діти долали різноманітні перешкоди, організовували командну страховку при проходженні гірських етапів. Також наводили такі етапи: підйом по схилу, траверс схилу, спуск по схилу, спуск по вертикальних перилах. Крім цього юні туристи показали своє вміння в'язати вузли та надавати долікарську допомогу.

   Під час змагань кращими стали:

... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2018-03-13 в категории .
Просмотров: 296 | Комментарии (0)

»Вітаємо зі святом весни!

Опубликовал raisytur 2018-03-05 в категории .
Просмотров: 239 | Комментарии (0)

»Семінар-нарада відповідальних за проведення гри «Сокіл» («Джура»)»

   15 лютого 2018 року на базі відділу освіти був проведений семінар-нарада відповідальних за проведення гри «Сокіл» («Джура»)» в закладах освіти району. В роботі семінару взяли участь 19 представників із 14 навчальних закладів Миргородського району.

    На семінарі йшлося про загальні вимоги нормативних документів щодо організації та проведення І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Заслухали рекомендації щодо умов проведення Конкурсу «Впоряд» сотника районов ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2018-02-16 в категории .
Просмотров: 298 | Комментарии (0)

»Подорож у казкове місто Лубни

   Чудового зимового дня учні 5-6 класів Петрівцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів вирушили на екскурсію в місто Лубни. Напередодні була невелика ожеледиця, яка могла завадити проведенню подорожі, бо мандрувати юні туристи дуже люблять. Сніжок, який випав ранком допоміг їм здійснити мрію.

   Спочатку діти побували на акціонерному товаристві «Гармонія» де виробляють йогурти, солодкі сирки, сиркову масу, сир, сметану та морозиво. Уважно роздивилися процес виробництва і залишили гарний відгук про нього. Всім дуже сподобалась «Гармонія». Зробили фото на згадку, отримали солодкі подарунки, а далі з великим захопленням вирушили до ігроленду. Година, виділена на різноманітні ігри, пролетіла так швидко, що в ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2018-02-13 в категории .
Просмотров: 232 | Комментарии (0)

»Вітаємо призерів обласних змагaнь з пішохідного туризму

   9-11 лютого 2018 року в спортивному залі станції юних туристів імені Давида Гурамішвілі відбулися обласні змагання з пішохідного туризму. Миргородський район на них представляли гуртківці районної станції юних туристів з Ромоданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Біликівського НВК: Босак Ірина, Мельнік Надія, Корнієнко Юлія, Кузьменко Владислав, Савченко Артем, Максименко Адріана, Гужев Артем, Таран Валерія.

   В змаганні зв'язок гуртківці райСЮТур посіли ІІІ місце і в командних змаганнях також вибороли ІІІ місце. Вітаємо команду на чолі з тренером Лошуком В.М. з прекрасним результатом!

... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2018-02-11 в категории .
Просмотров: 238 | Комментарии (0)

»Окружні змагання з техніки пішохідного туризму в Гаркушинцях

   6 лютого 2018 року в спортивному залі Гаркушинської спеціалізованої школи відбулися відкриті окружні змагання з техніки пішохідного туризму. На них прибуло 9 команд середньої вікової групи та 11 команд старшої вікової групи. Учасники мали змогу обирати клас дистанції. По І класу юні туристи долали етапи обладнані суддями, а по ІІ класу діти демонстрували свої вміння організовувати  командну страховку на таких етапах: підйом по скельній ділянці, підйом по схилу, траверс схилу, спуск по вертикальних перилах. Крім цього діти наводили: підйом по схилу, траверс схилу, спуск по схилу, спуск по вертикальних перилах. Також учні виконували завдання по наданню долікарської допомоги умовному потерпілому та в'язали туристські вузли.

... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2018-02-07 в категории .
Просмотров: 271 | Комментарии (0)
« 1 2 ... 16 17 18 19 20 ... 28 29 »