Головна » Архів матеріалів

»Зі святом весни!

Опубликовал raisytur 2017-03-06 в категории .
Просмотров: 193 | Комментарии (0)

»Екскурсія в Опішню

   Гуртківці Миргородської районної станції юних туристів при Клюшниківській ЗОШ І-ІІІ ступенів здійснили екскурсію до Національного музею-садиби українського гончарства в Опішному. Дітям надзвичайно сподобалася розповідь екскурсовода, а також кожен з школярів мав можливість попрацювати з гончарним кругом, самостійно виготовити вироби з глини та відчути себе справжнім майстром.

... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2017-02-28 в категории .
Просмотров: 306 | Комментарии (0)

»Цікава подорож в Миргород

   Гарного лютневого дня вихованці гуртка "Юні туристи-краєзнавці" Миргородської райСЮТур, що працює на базі Ромоданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вирушили до свого районного центру в місто Миргород. Програма подорожі обіцяла бути цікавою, тому всі були у піднесеному настрої.

   Спочатку діти відвідали басейн санаторію імені Гоголя. Блакитна вода прийняла в св ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2017-02-27 в категории .
Просмотров: 177 | Комментарии (0)

»Змагання юних туристів в Гаркушинцях

    2 лютого 2017 року в спортивному залі Гаркушинської спеціалізованої школи відбулися відкриті окружні змагання з техніки пішохідного туризму. Діти самостійно обирали послідовність та складність проходження дистанції. А вибрати було з чого: підйом, траверс та спуск по схилу, навісна переправа та крутопохила навісна переправа, переправа по мотузці з перилами вгору та вниз, підйом по скельній ділянці, спуск по вертикальних перилах. Крім цього учасники організовували командну страховку та наводили деякі технічні етапи.

    Під час змагань по середній віковій групі кращими стали такі команди:

... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2017-02-03 в категории .
Просмотров: 445 | Комментарии (0)

»Знайомство з Миргородом

   30 січня 2017 року юні мандрівники з Савинцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів здійснили екскурсію по місту Миргород. Спочатку діти відвідали  краєзнавчий музей. Офіційно музей у Миргороді був відкритий 1 травня 1920 року згідно з рішенням Миргородського повітового комітету. Ініціатором створення музею був Опанас Георгійович Сластьон, викладач Миргородської художньо-промислової школи ім. М. В. Гоголя, художник, етнограф, педагог, знавець української архітектури й старовини. Са́ме Сластьон очолив комісію по збору експонатів для музею. Першим директором музею був Іван Якович Плескач, а О. Г. Сластьон очолював музей на громадськ ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2017-01-30 в категории .
Просмотров: 453 | Комментарии (0)

»Подорож до Опішні

   26 січня 2017 року юні туристи з Петрівцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідали Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному. Діти познайомилися з перлинами народного мистецтва полтавського краю. На подвір’ї музею вони оглянули скульптури із глини, створені відомими майстрами. Це дивовижне явище! Роботи філософські і жартівливі. Тут і міфічні герої, і образи святих. Всім сподобалась трійця котів, що виспівують під деревом, припали до смаку рибалки, що сидять на величезній рибині. Там більше ста цікавих робіт. Одним словом, є на що подивитись.
   Діти із захопленням ознайомилися з різноманітними експонатами музею: старовинний посуд, фотографії, які розповідають про життя гончарів минулого сторіччя, величезна кількість посуду з різних куточків України. Вразила виставка картин на глині – панно.  На за ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2017-01-26 в категории .
Просмотров: 390 | Комментарии (0)

»Екскурсія в Полтаву

   Юні туристи з Ромоданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів на вихідних здійснили туристську подорож до Полтави. Вони відвідали краєзнавчий музей імені Василя Кричевського. Для дітей чудову екскурсію провела працівник музею Любов Василівна Калашник. Всі з цікавістю слухали її розповідь про історію Полтавщини, її побут, видатних людей нашого краю, становлення козацтва. В залі археології ознайомилися з найціннішими експонатами, які були знайдені під час розкопок на території нашої місцевості. Зокрема всіх вразила кілева частина козацької чайки, яка пролежала на дні Ворскли 300 років...

   Не кожного дня побачиш величний скелет доісторичного мамонта, або сфотогграфуєшся з чумацькими волами. А ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2017-01-23 в категории .
Просмотров: 375 | Комментарии (0)

»Знайомство з гончарством

   Тільки минули новорічні свята, а юні туристи з Ромоданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів вже відправилися в мандрівку рідним краєм. Цього разу вони побували в гончарній столиці України - національному музеї-заповіднику українського гончарства в Опішному. Діти з цікавістю ознайомилися з витворами гончарного мистецтва. Вони спробували й самі виготовити вироби з глини, які із задоволенням забрали з собою додому.

   

... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2017-01-06 в категории .
Просмотров: 427 | Комментарии (0)

»Цікава подорож до Києва

   Ось і прийшли довгоочікувані зимові канікули, а разом з ними і веселі свята Нового року та Різдва Христового. Вихованці гуртка «Юні туристи-краєзнавці» Миргородської районної станції юних туристів, що працює на базі Ромоданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, у ці дні з веселим настроєм, побували на екскурсії в столиці нашої держави – місті Києві.

   В селі Луб'янка із цікавістю діти спостерігали за процесом виготовлення ялинкової іграшки, як з простої скляної  трубочки, в умілих руках майстра, народжується ялинкова прикраса.  ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2016-12-30 в категории .
Просмотров: 393 | Комментарии (0)

»З Новим роком!

Опубликовал raisytur 2016-12-28 в категории .
Просмотров: 309 | Комментарии (0)
« 1 2 ... 18 19 20 21 22 ... 24 25 »