Головна » Архів матеріалів

»Юні мандрівники з Ромодану

 

Опубликовал raisytur 2017-12-21 в категории .
Просмотров: 203 | Комментарии (0)

»Екскурсія в Диканьку

   28 листопада 2017 року вихованці гуртка «Юні туристи-краєзнавці» Миргородської районної станції юних туристів, що працює при Петрівцівській ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Л.О. Стась) відвідали дивовижне містечко, яке оспівав Микола Гоголь - Диканьку.

   Мандрівники побували у Миколаївській церкві, де у підвалі влаштовано родинну усипальницю-склеп Кочубеїв. У храмі зберігалася чудотворна ікона св. Миколая. Вклонитися цій іконі приходило ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2017-12-03 в категории .
Просмотров: 220 | Комментарии (0)

»Знайомство з Решетилівкою

   «Пізнай свій край, себе, свій рід, свій нарід, свою землю – і ти побачиш свій шлях у життя» - ці слова Григорія Сковороди стали девізом для вихованців гуртка «Юні туристи-краєзнавці» Миргородської районної станції юних туристів, що працює при Петрівцівській ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Л.О. Стась). На своїх заняттях учні вивчають пам’ятки історії і культури рідного краю, а під час екскурсій знайомляться з цікавими земляками, звичаями, традиціями українського народу. Цього разу познайомились з Решетилівкою–містом народних майстрів. Всі завітали до художнього ліцею, де на власні очі побачили, як навчають художників, вишивальниць, ткаль, адже юним краєзнавцям дозволили відвідати їхні зайняття. Діти були вражені, а дехто, навіть, захотів тут навчатися.

... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2017-11-27 в категории .
Просмотров: 234 | Комментарии (0)

»Екскурсія в Полтаву

   Нещодавно учні Комишнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів здійснили захоплюючу подорож до обласного центру - міста Полтави. Оспівана Гоголем і Котляревським, Полтава дивує гостей міста своєю доброзичливістю і чистою українською мовою. Здається, саме із Лтави черпає рідне слово могутність і красу, милозвучність та тверду впевненість у своєму майбутньому.

   У Полтаві є багато цікавих музеїв: краєзнавчий музей, музей І. П. Котляревського, музей Полтавської битви.

  ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2017-11-23 в категории .
Просмотров: 198 | Комментарии (0)

»Краєзнавча конференція учнівської молоді «Полтавщина – земля моя свята»

   21-22 листопада 2017 року в місті Полтава відбулася VІІІ обласна краєзнавча конференція учнівської молоді "Полтавщина - земля моя свята". Активну участь в роботі конференції взяли Філатова Яна та Пелешенко Ірина - вихованці гуртка "Юні туристи-краєзнавці", який працює на базі Комишнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

  

Опубликовал raisytur 2017-11-23 в категории .
Просмотров: 251 | Комментарии (0)

»Районні змагання з техніки пішохідного туризму в приміщенні

   17 листопада 2017 року в спортивному залі Гаркушинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів відбулися відкриті районні змагання школярів Миргородщини з техніки пішохідного туризму за вибором дистанції. На них прибуло  72 учасника, що представляли 11 команд юних туристів.

   Діти змогли на практиці показати своє вміння долати різноманітні перешкоди: підйом і спуск по схилу по суддівських та по наведених перилах, навісна переправа, траверс схилу, крутопохила навісна переправа з суддівською та командною страховкою, переправа по мотузці з перилами вгору та вниз, підйом по скельній ділянці, спуск по вертикальних перилах з наведенням перильної мотузки та організацією командної страховки.

... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2017-11-17 в категории .
Просмотров: 290 | Комментарии (0)

»Змагання туристів в Біликах

   10 листопада 2017 року в спортивному залі Біликівського НВК відбулися окружні змагання з техніки пішохідного туризму в приміщенні. На них прибуло 10 команд. Учасники мали змогу обирати складність та послідовність проходження дистанції.

   По середній віковій групі місця розподілилися так:

Ромоданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник команди Лошук В.М.) - І місце;

Гаркушинська СШ І-ІІІ ступенів (керівник команди Тулинський М.М.) - ІІ місце; ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2017-11-10 в категории .
Просмотров: 220 | Комментарии (0)

»Семінар-практикум у Львові

   На минулих вихідних Миргородська районна станція юних туристів  провела семінар-практикум у місті Львів.

   Наша подорож розпочалася пізнім вечором, автобус неспішно їхав на захід, пасажири спали…

< ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2017-11-08 в категории .
Просмотров: 254 | Комментарии (0)

»Екскурсія у містечко народних майстрів - Решетилівку

   25 жовтня 2017 року учні Петрівцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів разом з керівником гуртка «Пішохідний туризм» Лисенко С.М. та класними керівниками Іващенко Т.Г. і Коновал С.О. побували на екскурсії в дуже гарному містечку талановитих майстрів - Решетилівці. В художньому ліцеї діти приймали участь в майстер - класі з виготовлення гобеленів. Ще юні туристи спостерігали за роботою майстрині, яка на швейній машині вишивала гладдю.

   В краєзнавчому музеї знаходиться сукня, яку виготовляли у Решетилівці для Софі Лорен, а також гобелени, що виставлялися на міжнародних виставках. Дуже сподобалась вишивальна машина, яка працює самостійно за допомог ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2017-10-31 в категории .
Просмотров: 214 | Комментарии (0)

»Цікаві осінні канікули в Кременчуці

   Під час осінніх канікул, 23 жовтня 2017 року, відбулася цікава екскурсія в чарівне місто Кременчук. Учні 5 та 6 класів Петрівцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, разом з керівником туристського гуртка Лисенко С.М. та класним керівником Грицовець Ж.М, відвідали кондитерську фабрику «Рошен», де побачили, як виготовляють карамельки та отримали солодкі подарунки.

   Незважаючи на досить прохолодну погоду, діти з великим задоволенням, здійснили прогулянку на катері по Кременчуцькому водосховищу. Смачно пообідавши, юні мандрівники розважилися в міському парку.

... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2017-10-25 в категории .
Просмотров: 219 | Комментарии (0)
« 1 2 ... 18 19 20 21 22 ... 28 29 »