Головна » Архів матеріалів

»Незабутня екскурсія у Харків

   21 жовтня юні туристи Дібрівської загальноосвітньої школи I-III ступенів здійснили екскурсію до Харківського екопарку. На його території розміщений зоопарк, який налічує близько 2000 тварин. Відвідувачі мають можливість погодувати та погладити так звану тактильну групу тварин: кури, гуси, качки, павичі; альпаки, камерунські кози, декоративні вівці, віслюки, поні, в'єтнамські свині, кролики.

   На території ландшафтного екопарку розташовані з ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2017-10-22 в категории .
Просмотров: 241 | Комментарии (0)

»Живописні Буки

   Продовжуючи сезон  подорожей, юні туристи з Ромодану  побували в невеличкому селі Буки Сквирського району Київської області. Коли вони прогулювалися Софіївкою, то захоплювалися красою ХVІІІ століття, а тут дивовижна краса ХХІ століття. Цей ландшафтний парк побудувала людина широких поглядів та щирої душі - Іван Миколайович Суслов, який всиновив більше 20 дітей-сиріт.

   Парк виріс на місці колишнього смітника… Дивлячись на цю красу, захоплюючись нею, ніколи не повірив би, що тут було сміттєзвалище… Розпочинається парк брамою, на якій зображено два ангели, що своїми руками прикривають собор. Заходиш до парку &ndash ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2017-10-13 в категории .
Просмотров: 229 | Комментарии (0)

»Подорож до міста Лева

   5 жовтня юні туристи з Попівки та Декабристів прибули до Львова. Cвоє знайомство з цим неповторним містом розпочали з пішохідної екскурсії «Княжий Львів». Здійснили маленький екскурс в минуле – сходження на вершину міста – Високий замок, який розташований біля Лисої Гори та оповитий сотнями легенд. З висоти пташиного польоту місто Львів зі своїми мальовничими вуличками та пам’ятками старовини виглядав ще більш величним. Куди не поглянь – скрізь хочеться побувати, все побачити. Також дітям розповіли про старовинні галицькі храми, розташовані на Підзамчі, відвідали Собор Юра - головний греко-католицький храм України, собор Ольги та Єлизавети. Цікаво розповідала, екскурсовод пані Олена, для майбутніх студентів з миргородщини про Львівські університети. Екскурсія цього дня закінчилась на площі Ри ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2017-10-11 в категории .
Просмотров: 249 | Комментарии (0)

»Неперевершена Софіївка

   От і прийшов новий навчальний рік. До школи завітали веселі, засмаглі, повні сил та енергії учні. Вихованці гуртка «Юні туристи-краєзнавці» з Ромоданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів також подорослішали на цілий рік і готові до нових подорожей.

   Осінь тепла… Осінь приваблива… Осінь золота… Ось такого осіннього дня гуртківці відкрили сезон своїх мандрів подорожжю до перлини України, Національного дендрологічного парку «Софіївка», що знаходиться в місті Умань Черкаської області. Від Ромодану до Умані багато кілометрів, але їхати комфортабельним автобусом одне ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2017-10-02 в категории .
Просмотров: 243 | Комментарии (0)

»День туризму на Миргородщині

   27 вересня щороку відзначається Всесвітній День туризму. Саме цього дня районна станція юних туристів проводила відкриті районні змагання з техніки пішохідного туризму на місцевості по старшій віковій групі. На них прибуло 103 учасника, які представляли 15 команд з 13 шкіл району.

   Юні туристи долали такі етапи: спуск по схилу спортивним способом, траверс схилу, переправа по мотузці з перилами вгору, крутопохила навісна переправа, навісна  переправа через річку з організацією супроводження, переправа по мотузці з перилами, спуск по вертикальних перилах з організацією командної страховки та наведенням перильної мотузки.

... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2017-09-29 в категории .
Просмотров: 258 | Комментарии (0)

»Окружні змагання з техніки пішохідного туризму в Комишні

   15 вересня в смт. Комишня вібулися окружні змагання з техніки пішохідного туризму.

   По старшій віковій групі переможцями та призерами стали:

- Комишнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник команди Якименко Т.В.);

- Попівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник команди Пересадило М.В.);

- Зуївцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2017-09-16 в категории .
Просмотров: 262 | Комментарии (0)

»Туристські змагання в Біликах

   15 вересня 2017 року на базі Біликівського НВК були проведені окружні змагання з техніки пішохідного туризму на місцевості. На змагання прибуло сім команд з  чотирьох навчальних закладів нашого району: вихованці гуртків Петрівцівської, Гаркушинської, Дібрівської шкіл та Біликівського НВК.

   Першими змагалися туристи середньої вікової групи. Кращими стали господарі (керівник команди Омельяненко В.М.), друге місце посіли вихованці з Гаркушинської СШ І-ІІІ ступенів(керівник команди Тулинський М.М.), третє– Петрівцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник команди ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2017-09-16 в категории .
Просмотров: 227 | Комментарии (0)

»Районні змагання з спортивного орієнтування на місцевості

   8 вересня 2017 року в зоні відпочинку курорту "Миргород" "Березовий гай" відбулися відкриті районні змагання з спортивного орієнтування на місцевості,  присвячені Дню фізичної культури і спорту. На змагання прибуло 163 учасника, які представляли 13 команд старшої вікової групи та 14 команд середньої вікової групи.

Кращими по старшій віковій групі стали такі команди:

- В.Сорочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник команди Опухлий Ю.В.) - І місце;

- В.Обухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник команди Зінченко С.А.) - ІІ місце;

- Зубівський Н ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2017-09-10 в категории .
Просмотров: 285 | Комментарии (0)

»Спогади про літо

   Під час літніх канікул юні туристи з Петрівцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів здійснили велосипедний похід за маршрутом с.Петрівці - с.Єрки - с.Петрівці з ночівлею на березі мальовничої водойми.

  

   ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2017-09-10 в категории .
Просмотров: 280 | Комментарии (0)

»Гірський Алтай

   Цього літа керівники гуртків Миргородської районної станції юних туристів Омельяненко В.М. та Лошук В.М., разом з групою туристів здійснили успішне сходження на найвищу вершину гірського Алтаю і всього Сибіру – Бєлуху Східну (4506 м.). Цій події передувала тривала подорож авто- та авіатранспортом. Сам похід можна поділити на 3 частини: перша - підхід по тайзі до «Катуньської підкови», друга – сходження, третя – повернення до гірського села Тюнгур, звідки група і розпочинала подорож.

   В першій частині подолано перевал Кузуяк. В другій група вийшла на Аккемський льодовик, льодовик «Арбуз», здолала перевал ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2017-08-10 в категории .
Просмотров: 252 | Комментарии (0)
« 1 2 ... 19 20 21 22 23 ... 28 29 »