Головна » Архів матеріалів

»40 обласні змагання та семінар-практикум з пішохідного туризму

   З 23 по 25 вересня 2016 року в селі Головач Полтавського району на базі обласного дитячого оздоровчого центру «Маяк» відбулися 40 обласні змагання та семінар-практикум з пішохідного туризму серед працівників освіти і науки. Представниками нашого району були керівники гуртків райСЮТур: Лошук В.М. та Скляр І.Л. Вони брали активну участь як в семінарі-практикумі, так і в 40 обласних змаганнях з пішохідного туризму серед працівників освіти і науки.

Опубликовал raisytur 2016-09-27 в категории .
Просмотров: 251 | Комментарии (0)

»Районні змагання з ТПТ на місцевості

   23 вересня 2016 року в зоні відпочинку курорту "Миргород" "Березовий гай" відбулися відкриті районні змагання з техніки пішохідного туризму на місцевості по старшій віковій групі. На них прибуло 73 учасника, які представляли 10 команд.

   Юні туристи долали смугу перешкод, що включала в себе такі технічні етапи: спуск по схилу, траверс схилу, переправа по мотузці з перилами вгору, крутопохила навісна переправа, навісна переправа через річку з організацією супроводження, спуск по вертикальних перилах з наведенням перильної мотузки. В ході напруженої боротьби місця розподілилися так:

... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2016-09-25 в категории .
Просмотров: 229 | Комментарии (0)

»Окружні змагання з техніки пішохідного туризму на місцевості

   16 вересня 2016 року в с.Білики відбулися окружні змагання з ТПТ. На них прибуло 42 учасника, які представляли 6 команд.  Юні туристи долали такі технічні етапи: переправа за допомогою маятника, підйом по схилу, спуск по схилу, переправа по колоді, лабіринт, переправа по жердинах, навісна переправа, підйом вільним лазінням, спуск по вертикальних перилах з наведенням перильної мотузки, траверс схилу та переправа по мотузці з перилами. В ході напруженої боротьби кращими стали:

середня вікова група:

- Біликівський НВК (керівник команди Омельяненко В.М.) - І місце; ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2016-09-16 в категории .
Просмотров: 237 | Комментарии (0)

»Юні туристи з Декабристів

  15 вересня 2016 року вихованці гуртка "Юні туристи-краєзнавці" на чолі з Роговенко О.М. проводили практичне заняття з техніки пішохідного туризму. Діти набували навичок в подоланні таких технічних етапів: спуск по схилу, траверс схилу, переправа по мотузці з перилами вгору, крутопохила навісна переправа, навісна переправ з організацією супроводження, переправа по мотузці з перилами, спуск по вертикальних перилах з наведенням перильної мотузки та організацією командної страховки.

   ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2016-09-15 в категории .
Просмотров: 288 | Комментарии (0)

»Районні змагання із спортивного орієнтування на місцевості

   9 вересня 2016 року в зоні відпочинку курорту "Миргород" "Березовий гай" відбулися відкриті районні змагання із спортивного орієнтування на місцевості. Вони були присвячені Дню фізичної культури і спорту. На змагання прибуло 168 учасників, які представляли 16 команд середньої вікової групи та 14 команд старшої вікової групи з 15 навчальних закладів району.

   Юні орієнтувальники рвалися до перемоги, та найбільш поталанило таким командам:

по середній віковій групі:

... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2016-09-12 в категории .
Просмотров: 313 | Комментарии (0)

»Юні мандрівники з Ромодану

   Прекрасна пора літніх канікул! Не потрібно рано прокидатися, йти до школи, вчити уроки. Але вихованці гуртка «Джура» районної станції юних  туристів, під керівництвом Зінченко Валентини Миколаївної, і на канікулах не сидять вдома.

   Юні мандрівники відвідали село Черевки Миргородського району. Неповторна природна краса зразу зачарувала своєю первозданністю, діти каталися на возі, задавали безліч запитань їздовому – Штакалову Віктору: про село, про коня Малиша, наві ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2016-08-26 в категории .
Просмотров: 319 | Комментарии (0)

»Знайоме місто у несподіваному ракурсі

Влітку учні 5-6 класів Біликівського НВК та гуртківці райСЮТур вирушили на екскурсію до міста Миргород. 

Біликівчани відвідали музей видатного грузинського поета ХVІІІ століття, класика грузинської літератури Давида Гурамішвілі, який мешкав у Миргороді останні 32 роки свого життя. В експозиції музею видання творів поет ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2016-08-22 в категории .
Просмотров: 236 | Комментарии (0)

»Кубок пам'яті Давида Гурамішвілі

   6 серпня 2016 року в зоні відпочинку курорту "Миргород" "Березовий гай" Миргородська міська та районна станції юних туристів проводили змагання з пішохідного туризму в залік 20 обласної туристської Спартакіади учнівської та студентської молоді Полтавщини. Наш район представляли гуртківці райСЮТур, які навчаються на базі Гаркушинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів (керівник команди Тулинський М.М.). Юні туристи показали свої вміння в подоланні смуги прешкод, яка складалась з таких технічних етапів: переправа по мотузці з перилами вгору, спуск по вертикальних перилах з організацією командної страховки та наведенням перильної мотузки, переправа по колоді через яр з організацією супроводження учасників, навісна перправа через яр з організацією супроводження учасників,  ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2016-08-09 в категории .
Просмотров: 288 | Комментарии (0)

»Змагання юних джур в Зуївцях

   Під керівництвом Лариси Максимейко та Олександра Юдька, рої Зуївцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів: «Гайдамаки» (ройовий Максим Тронь), «Козаки» (ройовий Олег Добринський) «Соколи» (ройовий Євгеній Зайшлий) взяли участь у шкільному етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Учні 5-10 класів змагалися у чотирьох конкурсах: «Впоряд», «Воєнізована естафета», «Відун», «Перетягування линви». А по завершенні змагань всі учасники куштували смачну кашу. За підсумками гри визначено переможців: рій «Соколи» - І місце, рій «Гайдамаки» - ІІ місце, рій «Козаки» - ІІІ місце.

... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2016-06-10 в категории .
Просмотров: 349 | Комментарии (0)

»Свято туристської каші в Комишні

 

   Зазвичай свято туризму проводять у вересні. Воно може бути організоване як конкурсна програма, змагання на природі  чи на шкільному подвір’ї. Традиція відзначення свята туристичної каші в Комишнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів започаткована і проходить щороку в кінці травня. Учні та вчителі готують на багатті туристську кашу за оригінальними рецептами. Захист її входить до конкурсною програми, за якою в цей час ще й відбуваються туристські змагання, в яких беруть участь команди з 5 по 11 класи.

   Схожі традиції існували в нашого народу ще в давнину. Приготування весняної каші пов’язують з по ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2016-06-06 в категории .
Просмотров: 279 | Комментарии (0)
« 1 2 ... 26 27 28 29 30 31 »