Головна » Архів матеріалів

»Районні змагання з ТПТ в приміщенні по середній віковій групі

   18 листопада 2016 року в спортивному залі Гаркушинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів відбулися районні змагання з ТПТ. На них прибуло 63 учасника, які представляли 9 команд середньої вікової групи. Юні туристи мали змогу самостійно обирати складність та послідовність проходження технічних етапів. А вибрати було з чого: три підйоми по схилу, траверс схилу, три спуски по схилу, спуск по схилу з наведенням перильної мотузки, дві навісні переправи, крутопохила навісна переправа вниз та вгору з суддівською страховкою, крутопохила навісна переправа з організацією командної страховки, переправа по мотузці з перилами вгору та вниз, підйом по скельній ділянці, спуск по вертикальних перилах по суддівській мотузці та з наведенням перильної мотузки. Крім цього юні туристи змагалися у вмінні в'язати туристські вузли та надавати долікарську допомогу. ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2016-11-20 в категории .
Просмотров: 247 | Комментарии (0)

»Вітаємо з перемогою!

   16-17 листопада 2016 року в с.Розсошенці Полтавського району проходив 21 Чемпіонат області з пішохідного туризму в приміщенні. Наш район на ньому гідно представили юні туристи з Ромоданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які посіли ІІІ місце по старшій віковій групі. Вітаємо з перемогою Лошука В.М. та його команду!

     

... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2016-11-18 в категории .
Просмотров: 227 | Комментарии (0)

»На гостини до М.В.Гоголя

   16 листопада 2016 року юні туристи з Гаркушинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів здійснили екскурсійну поїздку до національного музею-заповідника М.В.Гоголя в с.Гоголеве Шишацького району та до районного історико-краєзнавчого музею в с.В.Сорочинці.

  

  ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2016-11-18 в категории .
Просмотров: 233 | Комментарии (0)

»Екскурсія в національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному

   9 листопада 2016 року юні туристи з Трудолюбівської ЗОШ І-ІІІ ступенів здійснили екскурсію до національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному.

    

   

... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2016-11-11 в категории .
Просмотров: 231 | Комментарии (0)

»Форум українських патріотичних справ учнівської молоді "Ми-українці!”

   Учениця 11 класу Трудолюбівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Валерія Шелюг взяла участь у Всеукраїнському Форумі українських патріотичних справ учнівської молоді "Ми-українці!” у складі полтавської делегації. Форум проходив у Києві 18-20 жовтня. Цей проект було створено спеціально для об’єднання молоді, для обміну досвідом та можливостями. Валерія на ньому презентувала дослідницьку роботу про односельця - вчителя, майстра, воїна Петра Федоряку. Вона гідно захистила честь не лише школи, а й області, зуміла зацікавити аудиторію, донести мету роботи і вкотре переконалася, що люди в Україні знають талановитого коваля і з радістю познайомились з його життєвим шляхом та здобутками.
   Крім того, організатори потурбувалися про те, щоб учасники мали змогу відкрити для себе Київ, подивитися на нього з іншого боку. У реконструйованому ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2016-11-11 в категории .
Просмотров: 257 | Комментарии (0)

»Екскурсія до Національного музею-садиби М.В.Гоголя

Під час осінніх канікул гуртківці Миргородської районної станції юних туристів з Петрівцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідали музей-садибу М.В.Гоголя в с.Гоголеве Шишацького району. Діти дізналися багато цікавого з життя та творчості відомого письменника.

   

    ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2016-10-27 в категории .
Просмотров: 248 | Комментарии (0)

»Заходи до дня захисника України

   Миргородська районна станція юних туристів спільно з педагогічним колективом Гаркушинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів провела захід, присвячений Дню захисника України та Дню українського козацтва. В ньому взяли участь 9 команд 5-11 класів. Діти змагалися в різноманітних конкурсах. Вони долали туристьку смугу перешкод, що включала в себе такі етапи: складання рюкзака, підйом по схилу, траверс схилу, спуск по схилу, переправа за допомогою маятника, підйом по схилу, навісна переправа, "лижні перегони", розпалювання багаття та "приготування їжі". В туристській естафеті кращою стала команда "Спецназ" (9 клас). В конкурсі емблем перемогла команда "Позитив" (7 клас). В конкурсі капітанів - команда "Запорожці" (11 клас). В конкурсі "Туристський обід" - команда "Червона калина" ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2016-10-17 в категории .
Просмотров: 266 | Комментарии (0)

»Майстер-клас для юних туристів початківців

   Вихованці гуртка "Пішохідний туризм" районної станції юних туристів, які навчаються на базі Ромоданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, обмінювалися досвідом з молодшими школярами в подоланні різноманітних штучних та природних перешкод . Під керівництвом Лошука В.М. вони долали туристську смугу перешкод, що включала в себе такі етапи: навісна переправа з організацією супроводжуючої мотузки, підйом по схилу, траверс схилу, крутопохила навісна переправа з організацією командної страховки, траверс схилу з наведенням перильної мотузки та організацією командної страховки, переправа по мотузці з перилами вгору, спуск по вертикальних перилах з наведенням перильної мотузки. Також юні туристи позмагалися між собою у вмінні та спритності в'язати туристські вузли.

... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2016-10-13 в категории .
Просмотров: 275 | Комментарии (0)

»Екскурсія по Львову та Закарпатті

   Під керівництвом Зінченко В.М. вихованці гуртка «Юні туристи-краєзнавці», що навчаються на базі Ромоданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, разом із своїми батьками, меншими братиками та сестричками  побували на екскурсії в Львові та Прикарпатті. Подорож була цікавою та захоплюючою. Юні краєзнавці побували на Замковій горі, в серці Львова – ринковій площі, поласували львівською кавою та смачним шоколадом.

   Прикарпаття зустріло юних мандрівників ласкавим сонечком та пах ... Читати далі »

Опубликовал raisytur 2016-10-04 в категории .
Просмотров: 225 | Комментарии (0)

»Туристські змагання в Савинцях

   28 вересня 2016 року в Савинцівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, в рамках шкільної Спартакіади, відбулися особисто-командні змагання "Туристська смуга перешкод". Під керівництвом Зінченка П.С. та Зінченка С.А., діти долали такі технічні етапи: траверс схилу, переправа по мотузці з перилами, спуск по вертикальних перилах, навісна переправа та маятник. 

   

   

Опубликовал raisytur 2016-09-30 в категории .
Просмотров: 243 | Комментарии (0)
« 1 2 ... 25 26 27 28 29 30 31 »